• 0(322) 234 01 98
  • info@englishunderstand.com.tr
Sosyal Ağlarda Biz :

İlkokul

İlkokul

İLKOKUL İNGİLİZCESİ

   English Understand ‘de ilköğretim öğrencilerine dili keyif olarak kullanacakları, farklı aktivitelerle 5 dil becerisi olan gramer,writing,speaking,listening ve reading’in yanı sıra kelime bilgilerinide geliştireceklerdir.

  Yabancı dil eğitimine küçük yaşlarda başlandığı takdirde alınacak sonucun, ileri yaşlarda başlayanlara oranla çok daha başarılı olduğu büyük bir gercektir.

  Kurumumuzda yeni öğretim teknikleri göz önünde bulundurularak , öğrencinin İngilizceyi interaktif  bir şekilde ,eylenerek ve dili aktif kullanarak almaları hedeflenmiştir.

  Öğrenci kursa başlamadan önce Cambridge University   onaylı bir seviye tespit sınavına girer ve bunun sonucuna uygun yaş ve seviyedeki sınıflara yerleştirilir.

  Eğitim materyalleri yine Cambridge University  Press (Cambridge Üniversitesi Yayınları)  olup, dilin 5 temel becerilerini olan gramer,writing,speaking,listening ve reading geliştirmeye yönelik hazırlanmıştır. Ayrıca derslerimiz Audio CD ve Cd-Rom  destekli  olup, akıllı tahtada sunulmaktadır.

  Eğitimler sonunda çocuklarımızı daha iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer beklemektedir. Çocuklarımız İngilizceyi hatasız öğrenecekler ve okuldaki İngilizce başarısı artacak, dil öğrenimindeki özgüveni yükselecek, arkadaşları arasındaki prestiji olacaktır ve bunların hepsi çocuklarınızı iletişimsel anlamda özgüvenli ve sosyal yapacaktır.

  Tüm bu özellikler, English Understand’de eğlenceli ve interaktif bir ortamda uzman kadromuz eşliğinde kazanılacaktır.